Clubkampioenschappen Silverdome

Hierbij de uitslag van de clubkampioenschappen die vrijdag 13 maart op de Silverdome verreden zijn.

Download (PDF, 274KB)

Clubkampioenschappen Silverdome 2014

Hierbij de uitslag van de clubkampioenschappen op de Silverdome voor alle leeftijden, verreden op 14 maart 2014.

Download (PDF, 143KB)

14 maart Goud voor Bauke bij Holland Cup pure sprint

Bij de finale van de Holland Cup afgelopen weekend in Breda wist Bauke Wiersma deze competitie over meerdere wedstrijden winnend af te sluiten met als resultaat een eerste plek in het eindklassement van de pure sprint. De pure sprint bestaat uit de 100/300 en 500 mtr.

Clubkampioenschappen Uithof 2014 marathon

Pupillen meisjes
1e Maaike van den Akker
2e Eline van Voorden
3e Kirsten van Vliet

Pupillen jongens
1e Sander Hoogendoorn
2e Jesse Speijers

Junioren C/B meisjes
1e Danielle Hooogendoorn
2e Inge Hartman
3e Nikita Hoving

Junioren C/B jongens
1e Ian Smit
2e Thijmen Polman
3e Jeroen van Voorden

Junioren A t/m masters dames
1e Roos Huisman
2e Michelle de Bruin
3e Mandy Duijnisveld

Junioren A t/m masters dames
1e Hans van Eeeckhout
2e Yvo Waalewijn
3e Remco de Mik

Clubkampioenschappen Uithof 2014

Hierbij de uitslag van de clubkampioenschappen op de Uithof van 15 maart 2014.

Download (PDF, 136KB)

Clubkampioenschappen Silverdome 2013

Hierbij de uitslag van de clubkampioenschappen vanaf 13 jaar van vrijdag 22 maart 2013.

Klik hier voor de uitslag na de 250 en 500 m (pdf).

Klik hier voor de uitslag van de 1000 m (pdf).

Klik hier voor de uitslag van de marathons (pdf).

Buiten mededinging zijn tevens de volgende tijden genoteerd op de 1000 m.
Jos 1:32.60
Mark 1:53.30
Richard 1:53.90

Clubkampioenschappen Uithof 2013


 
 
Schaatscentrum de Uithof
Clubkampioenschappen YVZ 2013
 
Datum: 16-03-2013 Klassement
na 2 afstanden
Afdruk:
17-03-2013 11:08

Meisjes Pupillen

Nr Dln Deelnemer Cat Wed.Nr. 500m   1000m           Totaal Achter
                             
1 49 Nikita Hovingh DPA DH35776 47.35 (1) 1:38.54 (1)         96.620
2 15 Eline van Voorden DPB DH35746 52.38 (2) 1:44.47 (PB )         104.615 7.995
3 56 Seline van Benten DPA DH35775 53.81 (PB ) 1:50.79 (PB )         109.205 12.585
4 45 Meike van den Akker DPB DH35773 55.37 (PB ) 1:52.13 (PB )         111.435 14.815
5 2 Alissa Muijen DPA DH35779 55.09 (PB ) 1:53.10 (PB )         111.640 15.020
6 10 Cherelle Spek DPA DH35781 57.02 (PB ) 1:53.94 (PB )         113.990 17.370
9 Brechje Veldstra DPA DH35765 52.93 (3) DQ (DQ )         52.930
                             
Meisjes Junioren C

Nr Dln Deelnemer Cat Wed.Nr. 500m   1000m           Totaal Achter
                             
1 44 Marieke Koerts DC1 DH35762 50.12 (1) 1:44.57 (PB )         102.405
2 38 Lisa-Ann van Steenbergen DC2 DH35720 52.27 (2) 1:48.83 (2)         106.685 4.280
3 3 Anneke van Hal DC1 DH35758 52.87 (PB ) 1:50.78 (PB )         108.260 5.855
                             
Meisjes Junioren B

Nr Dln Deelnemer Cat Wed.Nr. 500m   1000m           Totaal Achter
                             
1 12 Daniëlle Hoogendoorn DB1 DH35694 45.17 (PB ) 1:30.40 (PB )         90.370
2 26 Inge Hartman DB1 DH35732 47.20 (2) 1:35.45 (PB )         94.925 4.555
3 42 Manon Spruit DB1 DH35713 50.78 (3) 1:44.51 (3)         103.035 12.665
                             
Dames Junioren A

Nr Dln Deelnemer Cat Wed.Nr. 500m   1000m           Totaal Achter
                             
1 36 Leeyen Harteveld DA1 DH35615 41.48 (1) 1:22.25 (1)         82.605
2 32 Julia Berentschot DA2 DH35604 41.55 (2) 1:23.22 (2)         83.160 0.555
3 46 Michelle de Bruijn DA2 DH35609 45.19 (3) 1:28.47 (PB )         89.425 6.820
4 23 Heleen van der Hulst DA2 DH35772 45.75 (4) 1:32.95 (4)         92.225 9.620
5 48 Nicole van der Helm DA1 DH35618 47.54 (5) 1:38.04 (5)         96.560 13.955
6 19 Feia Vermeyden DA1 DH35660 49.67 (6) 1:41.92 (6)         100.630 18.025
                             
Dames Neo-Senioren

Nr Dln Deelnemer Cat Wed.Nr. 500m   1000m           Totaal Achter
                             
1 14 Dewy Harteveld DN1 DH35616 43.96 (1) 1:28.13 (1)         88.025
2 11 Daisy van Dijk DN4 DH35423 45.97 (2) 1:30.73 (PB )         91.335 3.310
3 4 Annelies Oude Alink DN1 DH35620 48.11 (3) 1:40.25 (3)         98.235 10.210
4 65 Sheila Berentschot DN4 ZZ18763 49.59 (PB ) 1:44.08 (PB )         101.630 13.605
5 18 Evelien van Tol DN2 DH35600 49.66 (5) 1:45.29 (5)         102.305 14.280
                             
Dames Senioren

Nr Dln Deelnemer Cat Wed.Nr. 500m   1000m           Totaal Achter
                             
1 41 Manon Kruit DSA DH35763 49.86 (1) 1:44.02 (PB )         101.870
                             
Dames Masters

Nr Dln Deelnemer Cat Wed.Nr. 500m   1000m           Totaal Achter
                             
1 47 Netty de Bruijn D45 DH35612 47.84 (PB ) 1:38.65 (PB )         97.165
2 64 Heleen Kamermans D40 ZZ18762 58.60 (PB ) 1:54.23 (PB )         115.715 18.550
                             
Jongens Pupillen

Nr Dln Deelnemer Cat Wed.Nr. 500m   1000m           Totaal Achter
                             
1 55 Bas van Belle HPA DH35730 48.28 (PB ) 1:37.31 (1)         96.935
2 54 Sander Hoogendoorn HPB DH35734 49.78 (2) 1:41.07 (PB )         100.315 3.380
3 34 Kjeld Vloemans HPB DH35745 50.28 (PB ) 1:40.14 (PB )         100.350 3.415
4 67 Loe van Belle HPC DH35770 55.11 (PB ) 1:51.92 (PB )         111.070 14.135
5 62 Roel Harts HPA DH35759 54.83 (PB ) 1:52.80 (PB )         111.230 14.295
                             
Jongens Junioren C

Nr Dln Deelnemer Cat Wed.Nr. 500m   1000m           Totaal Achter
                             
1 57 Thomas Hoogendoorn HC1 DH35733 44.13 (1) 1:30.12 (1)         89.190
2 13 Dennis Hubert HC2 DH35695 45.78 (2) 1:35.47 (PB )         93.515 4.325
3 30 Joost Lengkeek HC2 DH35704 47.57 (3) 1:40.11 (3)         97.625 8.435
4 35 Lars Vloemans HC1 DH35721 52.56 (PB ) 1:46.34 (PB )         105.730 16.540
5 60 David Franken HC1 DH35756 1:15.55 (FL ) 1:44.33 (PB )         127.715 38.525
                             
Jongens Junioren B

Nr Dln Deelnemer Cat Wed.Nr. 500m   1000m           Totaal Achter
                             
1 25 Ian Smit HB1 DH35685 41.30 (1) 1:21.65 (1)         82.125
2 1 Roland Wisse HB1 DH35749 42.78 (2) 1:26.32 (2)         85.940 3.815
3 16 Erik Oude Alink HB2 DH35653 43.19 (3) 1:28.05 (4)         87.215 5.090
4 31 Jos van Zuylen HB2 DH35665 43.20 (PB ) 1:28.39 (PB )         87.395 5.270
5 29 Jeroen van Voorden HB1 DH35701 44.38 (6) 1:27.90 (3)         88.330 6.205
6 21 Gijs van der Wal HB1 DH35747 43.48 (PB ) 1:30.59 (PB )         88.775 6.650
                             
Heren Junioren A

Nr Dln Deelnemer Cat Wed.Nr. 500m   1000m           Totaal Achter
                             
1 27 Jake van Steenbergen HA2 DH35624 41.50 (PB ) 1:27.56 (PB )         85.280
2 39 Maarten van Riel HA1 DH35700 43.57 (2) 1:28.37 (2)         87.755 2.475
3 58 Victor Pak HA1 DH35654 45.06 (3) 1:33.84 (3)         91.980 6.700
4 24 Hilko Kleissen HA1 DH35674 52.46 (PB ) 1:47.40 (MT )         106.160 20.880
                             
Heren Neo-Senioren

Nr Dln Deelnemer Cat Wed.Nr. 500m   1000m           Totaal Achter
                             
1 8 Bauke Wiersma HN2 DH35748 37.42 (1) 1:16.13 (MT )         75.485
2 6 Axel Smit HN3 DH35526 38.23 (2) 1:17.85 (MT )         77.155 1.670
3 59 Yvo Waalewijn HN2 DH35548 38.95 (4) 1:16.86 (2)         77.380 1.895
4 33 Kai Smit HN1 DH35597 38.87 (3) 1:17.44 (3)         77.590 2.105
5 22 Hans van den Eeckhout HN3 DH35564 40.14 (PB ) 1:19.61 (5)         79.945 4.460
6 50 Peter Dobbe HN1 DH35587 40.35 (6) 1:23.34 (6)         82.020 6.535
7 28 Jeroen Hubert HN3 DH35590 41.97 (PB ) 1:24.30 (PB )         84.120 8.635
8 43 Marc van der Helm HN2 DH35617 42.85 (8) 1:27.15 (8)         86.425 10.940
                             
Heren Senioren

Nr Dln Deelnemer Cat Wed.Nr. 500m   1000m           Totaal Achter
                             
1 7 Bart Hakkenberg HSA DH35291 39.97 (PB ) 1:18.89 (PB )         79.415
2 37 Lennart van Vliet HSB DH35170 41.22 (2) 1:22.69 (2)         82.565 3.150
3 52 Remco de Mik HSB DH35035 42.89 (3) 1:24.45 (3)         85.115 5.700
4 68 Ruud Verlaan HSB ZZ18765 44.72 (PB ) 1:30.81 (PB )         90.125 10.710
5 63 Michael Verburg HSB ZZ18761 45.65 (PB ) 1:37.40 (PB )         94.350 14.935
6 61 Ferry de Mik HSB ZZ18758 55.80 (FL ) 1:38.50 (PB )         105.050 25.635
                             
Heren Masters

Nr Dln Deelnemer Cat Wed.Nr. 500m   1000m           Totaal Achter
                             
1 5 Arjen Keuning H40 DH35709 41.92 (1) 1:23.37 (1)         83.605
2 20 Frank Heijerman H50 DH35349 42.10 (2) 1:25.36 (2)         84.780 1.175
3 53 Richard Vrolijk H50 DH35194 46.74 (3) 1:31.52 (3)         92.500 8.895
4 51 Peter Kors H55 DH35592 51.74 (4) 1:45.61 (MT )         104.545 20.940
                             


 

8-9-10 maart NK afstanden in Kardinge met YVZ leden!

Tijdens diverse selectiewedstrijden gedurende het seizoen wisten Bauke, Leeyen, Julia en Michelle zich te plaatsen voor het NK afstanden op ijsbaan Kardinge in Groningen.
Op vrijdag kwam neo-senior Bauke Wiersma aan de start voor 2 x een 500 mtr. Met een fraai p.r. van 37,06 sec. en een 37,49 sec. eindigde hij op plaats 4. Net naast het podium helaas!
De dames junioren A reden ook de 2 x 500 mtr. In het eindklassement moest bij Leeyen Harteveld naar duizendsten gekeken worden: met de eindtijden 41,647 sec. en 41,490 eindigde Leeyen op plek 4. Ook net naast het podium.
Julia Berentschot eindigde als vijfde met de tijden 41,79 sec. en 41,59 sec.

Op zaterdag groot succes voor Leeyen. Met haar finish in 1.22,32 sec. op de 1000 mtr. behaalde zij het zilver!
Julia Berentschot reed deze dag een 3 km. en met een eindtijd van 4.35,01 sec. betekende dit voor haar plaats 7 in het klassement. Michelle de Bruijn, junior A, kwam ook aan de start voor een 3 km. Zij finishte in 4.42,42 sec. en eindigde hiermee op plaats 11. Michelle had zich voor het eerst geplaatst voor de NK afstanden!

Zondag reed Michelle de Bruijn haar 5 km. in 8.11,79 sec. Dit leverde haar een 8e plek op in het klassement.
Leeyen en Julia hadden zich ook geplaatst voor de 1500 mtr. Leeyen eindigde als 7e in een eindtijd van 2.10,95 sec. Julia werd op deze afstand 12e. Haar eindtijd werd 2.13,04.

geplaatst door Tanja Dobbe

Wedstrijd Hoorn 2013

Hierbij de uitslag van de wedstrijd in Hoorn van zaterdag 19 januari 2013. Indien je nog niet betaald hebt, graag z.s.m. € 25,- overmaken naar P2307554 tnv penningmeester te Zoetermeer onder vermelding van je naam en de tekst ‘wedstrijd Hoorn’.

Kunstijsbaan De Westfries
Clubwedstrijd YVZ in Hoorn
Datum: 19-01-2013 Klassement
na 2 afstanden
Afdruk:
20-01-2013 16:10

Dames

Nr Dln Deelnemer Cat Wed.Nr. 500m 1000m Totaal Achter
1 27 Nicole van der Helm DA1 DH35618 49.01 (3) 1:40.98 (1) 99.500
2 24 Nikita Hovingh DPA DH35776 48.72 (PB ) 1:41.75 (2) 99.595 0.095
3 8 Evelien Kors DB2 DH35648 48.69 (1) 1:47.17 (4) 102.275 2.775
4 22 Netty de Bruijn D45 DH35612 49.68 (5) 1:47.10 (3) 103.230 3.730
5 35 Elzemiek van Zuylen DN1 ZZ18753 49.41 (PB ) 1:48.39 (PB ) 103.605 4.105
6 31 Marieke Koerts DC1 DH35762 50.33 (6) 1:49.18 (6) 104.920 5.420
7 25 Lisa-Ann van Steenbergen DC2 DH35720 52.50 (8) 1:51.97 (7) 108.485 8.985
8 38 Renske Oudmaijer – van Riel DSA ZZ18756 51.85 (PB ) 1:53.57 (PB ) 108.635 9.135
9 15 Brechje Veldstra DPA DH35765 53.17 (9) 1:55.58 (9) 110.960 11.460
10 33 Christel Dekker DSA ZZ18751 54.02 (PB ) 1:56.62 (PB ) 112.330 12.830
11 11 Anneke van Hal DC1 DH35758 54.66 (11) 1:57.84 (11) 113.580 14.080
Heren

Nr Dln Deelnemer Cat Wed.Nr. 500m 1000m Totaal Achter
1 13 Peter Dobbe HN1 DH35587 41.08 (1) 1:22.55 (1) 82.355
2 4 Ian Smit HB1 DH35685 41.84 (2) 1:22.67 (2) 83.175 0.820
3 14 Roland Wisse HB1 DH35749 42.71 (3) 1:26.63 (3) 86.025 3.670
4 29 Frank Heijerman H50 DH35349 43.64 (5) 1:27.27 (4) 87.275 4.920
5 19 Erik Oude Alink HB2 DH35653 43.10 (4) 1:29.03 (5) 87.615 5.260
6 32 Jos van Zuylen HB2 DH35665 44.46 (6) 1:31.97 (6) 90.445 8.090
7 21 Hilbert Dekker H60 DH35092 47.10 (7) 1:37.84 (7) 96.020 13.665
8 42 Erik Speijers H45 ZZ18760 52.63 (PB ) 1:46.68 (PB ) 105.970 23.615
9 40 Ferry de Mik HSB ZZ18758 50.35 (PB ) 1:52.21 (PB ) 106.455 24.100
10 39 Pieter den Dekker H55 ZZ18757 55.50 (PB ) 1:57.24 (PB ) 114.120 31.765
11 34 Bas Boevee H55 ZZ18752 58.44 (PB ) 1:56.56 (PB ) 116.720 34.365
12 36 Jan Dobbe H55 ZZ18754 1:08.96 (PB ) 2:24.13 (PB ) 141.025 58.670
Dames

Nr Dln Deelnemer Cat Wed.Nr. 500m 1500m Totaal Achter
1 26 Daisy van Dijk DN4 DH35423 46.71 (1) 2:25.03 (1) 95.053
2 16 Inge Hartman DB1 DH35732 48.13 (2) 2:31.47 (2) 98.620 3.567
3 5 Mandy Duynisveld DB2 DH35639 48.83 (3) 2:32.59 (3) 99.693 4.640
4 17 Annelies Oude Alink DN1 DH35620 49.37 (4) 2:43.47 (5) 103.860 8.807
5 9 Manon Spruit DB1 DH35713 51.04 (5) 2:39.95 (4) 104.356 9.303
6 28 Silke van Riel DC1 DH35710 53.56 (6) 2:59.00 (PB ) 113.226 18.173
7 41 Herleen Kamermans D40 ZZ18759 58.36 (PB ) 3:02.84 (PB ) 119.306 24.253
Heren

Nr Dln Deelnemer Cat Wed.Nr. 500m 1500m Totaal Achter
1 12 Kai Smit HN1 DH35597 39.74 (1) 2:02.34 (1) 80.520
2 10 Arjen Keuning H40 DH35709 42.66 (3) 2:16.33 (2) 88.103 7.583
3 20 Jeroen Hubert HN3 DH35590 42.63 (2) 2:17.16 (3) 88.350 7.830
4 23 Michiel Tjeerdsma HB1 DH35714 45.33 (4) 2:21.83 (4) 92.606 12.086
5 6 Dennis Hubert HC2 DH35695 45.76 (PB ) 2:33.66 (5) 96.980 16.460
6 37 Jaap Eindhoven H55 ZZ18755 1:01.26 (PB ) 3:19.94 (PB ) 127.906 47.386
Dames

Nr Dln Deelnemer Cat Wed.Nr. 500m 5000m Totaal Achter
1 7 Liesbeth Milatz DN1 DH35594 46.17 (1) 8:30.78 (2) 97.248
3 Michelle de Bruijn DA2 DH35609 NS (NS ) 8:13.34 (PB ) 49.334
Heren

Nr Dln Deelnemer Cat Wed.Nr. 500m 5000m Totaal Achter
1 1 Remco de Mik HSB DH35035 43.88 (1) 7:57.95 (1) 91.675
2 2 Maarten van Riel HA1 DH35700 46.23 (2) 8:52.68 (PB ) 99.498 7.823
3 30 Victor Pak HA1 DH35654 46.31 (3) 8:57.10 (PB ) 100.020 8.345
4 18 Richard Vrolijk H50 DH35194 47.28 (4) 8:51.49 (2) 100.429 8.754


Clubkampioenschappen Uithof 2012

Hierbij de uitslag van de clubkampioenschappen licentiehouders op de Uithof!

Schaatscentrum de Uithof
Clubkampioenschap 2012
Datum:
10-03-2012
Klassement
na 2 afstanden

Meisjes Pupillen
Nr Dln Deelnemer Cat Klasse 500m 1000m Totaal Achter
1 34 Gera Zonneveld DPA 1 48.63 (PB ) 1:37.40 (PB ) 97.330
2 23 Marieke Koerts DPA 1 50.73 (PB ) 1:47.46 (PB ) 104.460 7.130
3 29 Marjolein van der Geest DPA 1 51.98 (PB ) 1:45.23 (PB ) 104.595 7.265
4 28 Silke van Riel DPA 2 54.39 (4) 1:50.40 (PB ) 109.590 12.260
5 16 Viviënne de Jong DPB 2 54.46 (PB) 1:52.14 (PB ) 110.530 13.200
6 2 Anneke van Hal DPA 2 54.65 (PB ) 1:55.16 (PB ) 112.230 14.900
7 59 Brechje Veldstra DPB 2 55.25 (7) 1:56.33 (PB ) 113.415 16.085
8 35 Olin Verhoog DPC 3 56.05 (8) 1:56.30 (PB ) 114.200 16.870
9 38 Eline van Voorden DPC 3 57.11 (9) 1:57.04 (9) 115.630 18.300
10 62 Elles Keizer DPC 4 1:03.86 (PB ) 2:14.74 (PB ) 131.230 33.900
Meisjes Junioren C
Nr Dln Deelnemer Cat Klasse 500m 1000m Totaal Achter
1 13 Daniëlle Hoogendoorn DC2 1 46.47 (1) 1:34.85 (1) 93.895
2 47 Judith van Loon DC2 3 49.10 (PB ) 1:42.47 (2) 100.335 6.440
3 73 Inge Hartman DC2 3 50.82 (PB ) 1:43.79 (4) 102.715 8.820
4 24 Manon Spruit DC2 3 51.67 (4) 1:45.33 (5) 104.335 10.440
5 33 Trude Zonneveld DC2 3 53.03 (6) 1:43.36 (3) 104.710 10.815
6 66 Lisa-Ann van Steenbergen DC1 4 52.74 (PB ) 1:51.23 (PB ) 108.355 14.460
Meisjes Junioren B
Nr Dln Deelnemer Cat Klasse 500m 1000m Totaal Achter
1 71 Nicole van der Helm DB2 4 47.11 (1) 1:35.11 (PB ) 94.665
2 32 Mandy Duynisveld DB1 4 48.08 (PB ) 1:37.90 (PB ) 97.030 2.365
3 51 Desiree van Reeuwijk DB2 3 49.13 (4) 1:38.75 (3) 98.505 3.840
4 36 Dominique Lengkeek DB2 4 48.60 (3) 1:40.43 (4) 98.815 4.150
5 70 Sabine van der Kooy DB2 4 50.04 (5) 1:42.54 (6) 101.310 6.645
6 6 Feia Vermeyden DB2 4 50.95 (6) 1:40.91 (PB ) 101.405 6.740
20 Evelien Kors DB1 4 NS (NS ) NS (NS )
Dames Junioren A
Nr Dln Deelnemer Cat Klasse 500m 1000m Totaal Achter
1 15 Liesbeth Milatz DA2 3 45.62 (1) 1:33.81 (2) 92.525
2 45 Michelle de Bruijn DA1 3 46.88 (3) 1:33.21 (1) 93.485 0.960
3 31 Annelies Oude Alink DA2 4 46.75 (2) 1:35.57 (PB ) 94.535 2.010
4 78 Danielle Vrolijk DA2 0 47.18 (PB ) 1:36.30 (PB ) 95.330 2.805
5 5 Loys Vermeyden DA2 4 49.58 (6) 1:39.43 (PB ) 99.295 6.770
6 19 Charlotte Kors DA2 4 48.15 (5) 1:42.75 (6) 99.525 7.000
Dames Neo-Senioren
Nr Dln Deelnemer Cat Klasse 500m 1000m Totaal Achter
1 25 Daisy van Dijk DN3 3 46.53 (1) 1:33.91 (1) 93.485
2 21 Evelien van Tol DN1 4 47.62 (2) 1:38.55 (2) 96.895 3.410
3 60 Manon Kruit DN4 5 51.54 (PB ) 1:47.54 (PB ) 105.310 11.825
Dames Masters
Nr Dln Deelnemer Cat Klasse 500m 1000m Totaal Achter
1 46 Netty de Bruijn D40 3 49.19 (PB ) 1:44.26 (1) 101.320
Jongens Pupillen
Nr Dln Deelnemer Cat Klasse 500m 1000m Totaal Achter
1 53 David ten Cate HPA 1 46.46 (1) 1:37.35 (PB ) 95.135
2 12 Thomas Hoogendoorn HPA 1 47.36 (2) 1:37.39 (PB ) 96.055 0.920
3 52 Jasper Kettenis HPA 1 48.48 (3) 1:38.66 (3) 97.810 2.675
4 26 Bas van Belle HPB 1 50.77 (PB ) 1:43.16 (4) 102.350 7.215
5 11 Sander Hoogendoorn HPC 1 51.41 (5) 1:45.87 (PB ) 104.345 9.210
6 61 Roel Harts HPB 3 55.94 (6) 1:59.71 (PB ) 115.795 20.660
7 56 Lars Vloemans HPA 3 56.66 (PB ) 1:59.46 (PB ) 116.390 21.255
8 3 David Franken HPA 2 1:01.30 (9) 1:52.79 (PB ) 117.695 22.560
9 1 Lex Haak HPB 4 58.11 (8) 2:03.00 (PB ) 119.610 24.475
Jongens Junioren C
Nr Dln Deelnemer Cat Klasse 500m 1000m Totaal Achter
1 49 Ian Smit HC2 1 43.09 (1) 1:25.85 (1) 86.015
2 50 Jimmy-Boy Spies HC2 2 44.15 (PB ) 1:28.87 (PB ) 88.585 2.570
3 43 Roland Wisse HC2 3 44.90 (PB ) 1:32.99 (3) 91.395 5.380
4 82 Michiel Tjeerdsma HC2 3 46.33 (PB ) 1:35.26 (PB ) 93.960 7.945
5 68 Dennis Buijs HC2 3 47.65 (PB ) 1:35.33 (PB ) 95.315 9.300
6 55 Gijs van der Wal HC2 3 46.59 (PB ) 1:37.97 (PB ) 95.575 9.560
7 10 Dennis Hubert HC1 3 47.60 (PB ) 1:38.42 (PB ) 96.810 10.795
8 37 Joost Lengkeek HC1 3 47.57 (PB ) 1:40.47 (8) 97.805 11.790
Jongens Junioren B
Nr Dln Deelnemer Cat Klasse 500m 1000m Totaal Achter
1 27 Maarten van Riel HB2 3 43.91 (PB ) 1:27.70 (PB ) 87.760
2 30 Erik Oude Alink HB1 3 43.82 (1) 1:28.75 (PB ) 88.195 0.435
3 48 Victor Pak HB2 4 44.61 (5) 1:30.64 (3) 89.930 2.170
4 69 Jos van Zuylen HB1 4 44.41 (3) 1:32.20 (4) 90.510 2.750
5 81 Rob Hesselink HB2 4 44.44 (PB ) 1:32.49 (PB ) 90.685 2.925
6 8 Armin Fallahi HB1 5 47.81 (6) 1:40.37 (PB ) 97.995 10.235
7 40 Hilko Kleissen HB2 5 52.81 (PB ) 1:49.22 (7) 107.420 19.660
Heren Junioren A
Nr Dln Deelnemer Cat Klasse 500m 1000m Totaal Achter
1 41 Peter Dobbe HA2 2 40.76 (1) 1:22.48 (1) 82.000
2 76 Casper Pak HA2 0 41.84 (PB ) 1:24.31 (PB ) 83.995 1.995
3 67 Jake van Steenbergen HA1 4 42.74 (3) 1:31.27 (4) 88.375 6.375
4 74 Niek Adema HA2 4 45.22 (4) 1:29.95 (PB ) 90.195 8.195
5 64 Richard Pil HA1 4 46.15 (5) 1:32.19 (5) 92.245 10.245
Heren Neo-Senioren
Nr Dln Deelnemer Cat Klasse 500m 1000m Totaal Achter
1 65 Bauke Wiersma HN1 2 38.12 (1) 1:18.00 (1) 77.120
2 17 Yvo Waalewijn HN1 2 39.07 (2) 1:18.59 (2) 78.365 1.245
3 42 Marc van der Helm HN1 3 43.40 (3) 1:28.53 (4) 87.665 10.545
4 9 Jeroen Hubert HN2 3 43.87 (4) 1:28.31 (3) 88.025 10.905
Heren Senioren
Nr Dln Deelnemer Cat Klasse 500m 1000m Totaal Achter
1 22 Lennart van Vliet HSA 3 41.87 (1) 1:25.35 (2) 84.545
2 79 Eddie Turfboer HSA 0 42.55 (PB ) 1:24.53 (PB ) 84.815 0.270
3 14 Alwin Baumeister HSA 3 41.87 (1) 1:26.00 (3) 84.870 0.325
4 54 Mark Dobbe HSA 3 41.92 (3) 1:26.87 (4) 85.355 0.810
5 75 Michiel Verburg HSB 0 45.32 (PB ) 1:34.88 (PB ) 92.760 8.215
Heren Masters
Nr Dln Deelnemer Cat Klasse 500m 1000m Totaal Achter
1 58 Frank Heijerman H45 2 41.95 (1) 1:26.24 (1) 85.070
2 4 Richard Vrolijk H50 3 46.52 (2) 1:31.43 (2) 92.235 7.165
3 7 Hilbert Dekker H60 3 46.65 (3) 1:33.95 (3) 93.625 8.555
4 18 Peter Kors H55 4 50.64 (4) 1:43.09 (4) 102.185 17.115
5 77 Nico van Dijk H50 0 1:05.20 (PB ) 2:08.52 (PB ) 129.460 44.390

Onze sponsoren: