Contact en organisatie

Op deze pagina vind u de contactgegevens van de bestuursleden, commissies, redactieleden en overige vrijwilligers.

Clubhuis en postadres
Buytenparklaan 9a
2717 AX Zoetermeer
Skeelerbaan, Buytenpark Zoetermeer
Buytenparklaan 9a
2717 AX Zoetermeer
Schaatsbaan, Silverdome
Van der Hagenstraat 20
2722 NT Zoetermeer
Schaatsbaan, De Uithof
Jaap Edenweg 10
2544 NL Den Haag
clubhuis
Het clubhuis. Parkeren bij de ingang van de skeelerbaan. Indien u slecht ter been bent mag u doorrijden tot het clubhuis, wij hebben een sleutel om het paaltje in de weg te laten zakken.

Algemeen

Weet u niet waar u terecht kunt met uw vraag? Mail uw vraag dan naar info@yvz.nl.

Bestuur

Functie Naam E-mail
Voorzitter
Werkgebied:

  • Lid dagelijksbestuur
  • Algehele coördinatie
  • Commissie overstijgende zaken
  • Verenigingsbeleid
Paul Kok voorzitter@yvz.nl
Secretaris
Werkgebied:

  • Lid dagelijksbestuur
  • Commissie overstijgende zaken
  • YVZ correspondentie
  • Beheerder YVZ documenten en draaiboeken
Frans Kasten secretariaat@yvz.nl
Penningmeester
Werkgebied:

  • Lid dagelijksbestuur
  • Commissie overstijgende zaken
  • Verantwoordelijk voor financiële zaken
Marc Nieuwenhuijse penningmeerster@yvz.nl
Algemene zaken
Werkgebied:
Emiel Kaper algemenezaken@yvz.nl
Technische zaken
Werkgebied:

  • Verantwoordelijk voor de trainingscommissie
  • wedstrijdorganisatiecommissie en commissie opleidingen
Paul Kok technisch@yvz.nl
Communicatie & Sociale Zaken
Werkgebied:

  • Verantwoordelijk voor de interne en externe communicatie
  • Verenigingsbrede activiteiten organiseren t.b.v. het onderhouden van het sociale aspect
Ester den Hertog communicatie@yvz.nl

Rekeningnummers

Overig (Penningmeester) Contributie (2e Penningmeester)
Giro:
IBAN:
t.n.v.:
2307554
NL70INGB0002307554
penningmeester IJsvereniging Zoetermeer
Giro:
IBAN:
t.n.v.:
6131177
NL28INGB0006131177
2e penningmeester IJsvereniging Zoetermeer.

Vertrouwenscontactpersonen

Vertrouwenscontactpersoon Ingrid Wisse vertrouwensvrouw@yvz.nl
Vertrouwenscontactpersoon René van Riel vertrouwensman@yvz.nl
> Meer informatie

Trainingscommissie

Secretariaat Vacature trainingscommissie@yvz.nl
Recreanten Vacature co-recreanten@yvz.nl
Za-jeugd Marscha Ehrencron co-jeugdschaatsen@yvz.nl
Shorttrack Daan den Hertog co-shorttrack@yvz.nl
Langebaan  Vacature co-langebaan@yvz.nl

Wedstrijdorganisatie

Voorzitter Vacature  
Jury coördinator Uithof Jeroen & Lucas Hubert jury-langebaan@yvz.nl

Wedstrijdsecretariaat (inschrijving wedstrijden)

Shorttrack Claudia & Constanze Kluivers shorttrack@yvz.nl

Redactie

Algemeen Ester den Hertog redactie@yvz.nl

ICT

Systeembeheer Daan den Hertog systeembeheer@yvz.nl
Webmaster Jeroen Hubert webmaster@yvz.nl

Overigen

Ledenadministratie
Werkgebied:

  • Het beheren van de ledenadministatie
  • Het verzorgen van schaats-abonnementen etc.

 

Frans Raes ledenadministratie@yvz.nl
2e penningmeester
Werkgebied:

  • Contributie

 

Frans Raes contributie@yvz.nl
ST trainer woensdag Constanze Kluivers st-trainers@yvz.nl
ST trainer vrijdag Marc Friebel st-trainers@yvz.nl
Clubhuis
Werkgebied:

  • Beheer clubhuis en reserveringen
Alwin & Marsha clubhuis@yvz.nl
Clubkleding Vacature clubkleding@yvz.nl
Schaatsen slijpen Richard Vrolijk slijpen@yvz.nl
Promotie Yvonne pont promotie@yvz.nl
Kennismakingscursus Vacature kennismakingscursus@yvz.nl
Natuurijs Florian Kleinendorst natuurijs@yvz.nl

Onze sponsoren: