Contact en organisatie

Op deze pagina vind u de contactgegevens van de bestuursleden, commissies, redactieleden en overige vrijwilligers.

Clubhuis en postadres
Buytenparklaan 9a
2717 AX Zoetermeer

Skeelerbaan, Buytenpark Zoetermeer
Buytenparklaan 9a
2717 AX Zoetermeer

Schaatsbaan, Silverdome
Van der Hagenstraat 20
2722 NT Zoetermeer

Schaatsbaan, De Uithof
Jaap Edenweg 10
2544 NL Den Haag

clubhuis
Het clubhuis. Parkeren bij de ingang van de skeelerbaan. Indien u slecht ter been bent mag u doorrijden tot het clubhuis, wij hebben een sleutel om het paaltje in de weg te laten zakken.

Algemeen

Weet u niet waar u terecht kunt met uw vraag? Mail uw vraag dan naar info@yvz.nl.

Bestuur

Functie Naam E-mail Telefoon
Voorzitter
Werkgebied:

  • Lid dagelijksbestuur
  • Algehele coördinatie
  • Commissie overstijgende zaken
  • Verenigingsbeleid


Paul Kok voorzitter@yvz.nl
Secretaris

Werkgebied:

  • Lid dagelijksbestuur
  • Commissie overstijgende zaken
  • YVZ correspondentie
  • Beheerder YVZ documenten en draaiboeken


Daan den Hertog secretariaat@yvz.nl
Penningmeester

Werkgebied:

  • Lid dagelijksbestuur
  • Commissie overstijgende zaken
  • Verantwoordelijk voor financiële zaken


Frans Raes penningmeester@yvz.nl
Algemene zaken

Algemene zaken


Hans Molhoek algemenezaken@yvz.nl
Technische zaken
Werkgebied:

  • Verantwoordelijk voor de trainingscommissie
  • wedstrijdorganisatiecommissie en commissie opleidingen


Wouter Koek technisch@yvz.nl
Communicatie

Werkgebied:

  • Verantwoordelijk voor interne en externe communicatie
  • Informatievoorziening via website en (social) media
  • Ledenwerving


Daan den Hertog communicatie@yvz.nl
Ledenadministratie

Werkgebied:

  • Het beheren van de ledenadministatie
  • Het verzorgen van schaats-abonnementen etc.


Frans Raes ledenadministratie@yvz.nl

Rekeningnummers

Overig (Penningmeester) Contributie (2e Penningmeester)
Rek.nr.:
IBAN:
Giro:
IBAN:
t.n.v.:
51.95.10.739
NL86ABNA0519510739
2307554
NL70INGB0002307554
penningmeester IJsvereniging Zoetermeer
Giro:
IBAN:
t.n.v.:
6131177
NL28INGB0006131177
2e penningmeester IJsvereniging Zoetermeer.

Vertrouwenscontactpersonen

Vertrouwenscontactpersoon Ingrid Wisse vertrouwensvrouw@yvz.nl
Vertrouwenscontactpersoon René van Riel vertrouwensman@yvz.nl
> Meer informatie

Trainingscommissie

Secretariaat Vacature trainingscommissie@yvz.nl
Recreanten Dennis Hubert co-recreanten@yvz.nl
Za-jeugd Anne-Joan de Groot
Ester den Hertog
co-jeugdschaatsen@yvz.nl
Shorttrack Rene van Riel co-shorttrack@yvz.nl
Langebaan t/m jun C Vacature co-langebaan-jong@yvz.nl
Langebaan vanaf jun B Lex van Tol co-langebaan@yvz.nl

Wedstrijdorganisatie

Voorzitter Vacature
Jury coördinator Uithof Corrie Hubert fam.hubert@tiscali.nl 079 3514916
Rondewedstrijden Vacature

Wedstrijdsecretariaat (inschrijving wedstrijden)

Shorttrack Dorine Vloemans shorttrack@yvz.nl 079 3600067

Redactie

Algemeen Vacature webmaster@yvz.nl
Langebaan Tanja Dobbe redactie-lb@yvz.nl
Shorttrack Jan van Kerkhof redactie-st@yvz.nl
Shorttrack jeugd René van Riel redactie-st-jeugd@yvz.nl
Jeugdschaatsen Ester den Hertog redactie-js@yvz.nl
Marathon Vacature webmaster@yvz.nl
Webmaster Jeroen Hubert webmaster@yvz.nl 06 81234542

Overigen

2e penningmeester
Werkgebied:

  • Contributie

Konijnenweide 132
2727 GJ Zoetermeer

Vacature contributie@yvz.nl
Shorttrack trainers

  • Afmeldingen shorttracktrainingen


Boyd Zoutenbier
Saskia van den Broek
st-trainers@yvz.nl
Clubhuis
Werkgebied:

  • Beheer clubhuis en reserveringen


Asha Bachoe clubhuis@yvz.nl
Clubkleding Marc, Jake, Peter, Yvo & Lisa-Ann clubkleding@yvz.nl
Feestcommissie Foskea, Asha, Marc, Jake, Yvo & Peter feestcommissie@yvz.nl
Schaatsen slijpen Richard Vrolijk slijpen@yvz.nl
Kennismakingscursus Ester den Hertog kennismakingscursus@yvz.nl
Natuurijs Florian Kleinendorst natuurijs@yvz.nl

Onze sponsoren: