Contact en organisatie

Op deze pagina vind u de contactgegevens van de bestuursleden, commissies, redactieleden en overige vrijwilligers.

Clubhuis en postadres
Buytenparklaan 9a
2717 AX Zoetermeer

Tijdens de openingstijden van het clubhuis kunt u ons ook telefonisch bereiken:
06 28993711

Skeelerbaan, Buytenpark Zoetermeer
Buytenparklaan 9a
2717 AX Zoetermeer

Schaatsbaan, Silverdome
Van der Hagenstraat 20
2722 NT Zoetermeer

Schaatsbaan, De Uithof
Jaap Edenweg 10
2544 NL Den Haag

clubhuis
Het clubhuis. Parkeren bij de ingang van de skeelerbaan. Indien u slecht ter been bent mag u doorrijden tot het clubhuis, wij hebben een sleutel om het paaltje in de weg te laten zakken.

Algemeen

Weet u niet waar u terecht kunt met uw vraag? Mail uw vraag dan naar info@yvz.nl.

Bestuur

Functie Naam E-mail Telefoon
Voorzitter
Werkgebied:

  • Lid dagelijksbestuur
  • Algehele coördinatie
  • Commissie overstijgende zaken
  • Verenigingsbeleid


Paul Kok voorzitter@yvz.nl
Secretaris
Werkgebied:

  • Lid dagelijksbestuur
  • Commissie overstijgende zaken
  • YVZ correspondentie
  • Beheerder YVZ documenten en draaiboeken


Frans Kasten secretariaat@yvz.nl
Communicatie

Werkgebied:

  • Communicatie


Daan den Hertog communicatie@yvz.nl
Penningmeester
Werkgebied:

  • Lid dagelijksbestuur
  • Commissie overstijgende zaken
  • Verantwoordelijk voor financiële zaken


Marc Nieuwenhuijse penningmeester@yvz.nl
Algemene zaken
Algemene zaken


Leo Zuurmond algemenezaken@yvz.nl
Technische zaken
Werkgebied:

  • Verantwoordelijk voor de trainingscommissie
  • wedstrijdorganisatiecommissie en commissie opleidingen


Vacature technisch@yvz.nl
Ledenadministratie

Werkgebied:

  • Het beheren van de ledenadministatie
  • Het verzorgen van schaats-abonnementen etc.


Frans Raes ledenadministratie@yvz.nl

Rekeningnummers

Overig (Penningmeester) Contributie (2e Penningmeester)
Rek.nr.:
IBAN:
Giro:
IBAN:
t.n.v.:
51.95.10.739
NL86ABNA0519510739
2307554
NL70INGB0002307554
penningmeester IJsvereniging Zoetermeer
Giro:
IBAN:
t.n.v.:
6131177
NL28INGB0006131177
2e penningmeester IJsvereniging Zoetermeer.

Vertrouwenscontactpersonen

Vertrouwenscontactpersoon Ingrid Wisse vertrouwensvrouw@yvz.nl
Vertrouwenscontactpersoon René van Riel vertrouwensman@yvz.nl
> Meer informatie

Trainingscommissie

Secretariaat Vacature trainingscommissie@yvz.nl
Recreanten Dennis Hubert co-recreanten@yvz.nl
Za-jeugd Anne-Joan de Groot
Gabriëlle van Haastrecht
co-jeugdschaatsen@yvz.nl
Shorttrack Richard Koestal & Raymond Barendse co-shorttrack@yvz.nl
Langebaan t/m jun C Vacature co-langebaan-jong@yvz.nl
Langebaan vanaf jun B Lex van Tol co-langebaan@yvz.nl

Wedstrijdorganisatie

Voorzitter Vacature
Jury coördinator Uithof Jeroen & Lucas Hubert jury-langebaan@yvz.nl 0681234542

Wedstrijdsecretariaat (inschrijving wedstrijden)

Shorttrack Erik Spijers shorttrack@yvz.nl 079 3600067

Redactie

Algemeen Ester den Hertog redactie@yvz.nl
Langebaan Ester den Hertog redactie-lb@yvz.nl
Shorttrack Vacature redactie-st@yvz.nl
Shorttrack jeugd Vacature redactie-st-jeugd@yvz.nl
Jeugdschaatsen Ester den Hertog redactie-js@yvz.nl
Marathon Ester den Hertog redactie-ma@yvz.nl
Webmaster Jeroen Hubert webmaster@yvz.nl 06 81234542

Overigen

2e penningmeester
Werkgebied:

  • Contributie


Frans Raes contributie@yvz.nl
Shorttrack trainers

  • Afmeldingen shorttracktrainingen


Boyd Zoutenbier st-trainers@yvz.nl
Clubhuis
Werkgebied:

  • Beheer clubhuis en reserveringen


Vacature clubhuis@yvz.nl
Clubkleding Marc, Jake, Peter en Yvo clubkleding@yvz.nl
Schaatsen slijpen Richard Vrolijk slijpen@yvz.nl
Promotie Yvonne pont promotie@yvz.nl
Kennismakingscursus Anne-Joan de Groot kennismakingscursus@yvz.nl
Natuurijs Florian Kleinendorst natuurijs@yvz.nl

Onze sponsoren: